Zapowiedź: "Syndrom Riddocha" - Sylwia Błach

Cześć wszystkim! 👽

Dzisiaj zamiast recenzji mała zapowiedź. A z racji, że wzięłam się za S. Kinga "To" recenzje mogą być teraz rzadkością przy natłoku nauki. Ale postaram się cały czas coś nowego dodawać. Jak nie na blogu to moją aktywność obserwować możecie na Instagramie czy też Twitterze.
A teraz do rzeczy...


"Syndrom Riddocha" Lepszego świata nie będzie to część pierwsza serii utrzymanej w klimacie post-apo/zombie survival autorstwa młodej pisarki Sylwii Błach . Przeczytanie książki będzie możliwe dzięki wydawnictwu Dom Horroru  już na przełomie lutego i marca. Jednak dla tych niecierpliwych ruszyła już przedsprzedaż na AllegroOpis:
 "Lubisz Residen Evil"? Podobał Ci się "World War Z"? Kochasz klimaty w stylu "Więźnia Labiryntu" i "Niezgodnej"? To książka dla Ciebie! Po trzeciej wojnie światowej  nic nie jest takie, jak było. Modyfikacje genetyczne są na porządku dziennym. Technologia zastępuje człowieka. Tylko jedno nigdy się nie zmieni: żądza władzy absolutnej. Jessie, oślepiony w wyniku eksperymentu żołnierz tajnej jednostki Czyścicieli, wyrusza na z pozoru błahą misję. Ma odnaleźć Pierwszego - protoplastę nieumarłych. Zadanie okazuje się podstępem, na ulice wylegają hardy zombie, a przyjaciele stają się wrogami. Czy Czyścicielka wygra walkę z czasem? Czy pokona własne słabości? I w końcu: czy znajdzie tego, którego szuka cały świat?

I jeszcze coś o samej autorce: Sylwia Błach zadebiutowała zbiorem opowiadań "Strach" w 2010 roku, a już dwa lata później wydała swoją pierwszą powieść pt. "Bo śmierć to dopiero początek". Jej opowiadania pojawiły się w takich antologiach jak: "Gorefikacja" (2013),  "Zombiefilia" (2013), "Oblicza grozy" (2014) czy "Krew zapomnianych bogów" (2016). Jej opowiadanie "Cisza w eterze" zostało przetłumaczone na język czeski i wydane w zinie "Howard" oraz antologii "Za tebou". Sprawdza się również na innych płaszczyznach. Jest autorką dwóch blogów (Tu prezentuje swój styl , a tu dzieli się swoją twórczością i przemyśleniami) oraz spełnia się jako modelka Butterfly Agency Models i twarz bieliźniarskiej marki Panache. Pani Sylwia jest również finalistką Mocne Strony Kobiety w magazynie Cosmopolitan.
Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej to zapraszam do odwiedzania jej blogów!
Co prawda ja nie sięgam po takie gatunki, jednak warto czasem zrobić wyjątek, czyż nie? 😉 Was zachęcam do tego samego i życzę miłego dnia!

Pozdrawiam Paula 💚

Komentarze

 1. Książka może być naprawdę ciekawa. ;)
  Pozdrawiam!
  sunny-snowflake.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. http://www.pangrodzki.pl - blog artysty, pisarza

  Zobacz moją nową książkę science-fiction i muzykę techno oraz obrazy olejne na płótnie.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz